Kategorie

Producenci

Ostatnio przeglądane

Aparat do masażu leczniczego Aquavibron

Aparat AQUAVIBRON to idealne urządzenie do masażu leczniczego. AQUAVIBRON zapewni Państwu zdrowie i dobre samopoczucie

Więcej szczegółów

670,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Nowy

Więcej informacji

Aparat AQUAVIBRON to idealne urządzenie do masażu leczniczego. Dzięki jego stosowaniu można pozbyć się wielu drobnych, lecz uciążliwych dolegliwości oraz złagodzić ich objawy i poprawić komfort życia. AQUAVIBRON zapewni Państwu zdrowie, dobre samopoczucie i odprężenie po codziennym stresie.
 
Urządzenie bardzo przydatne w każdej placówce fizykoterapii, rehabilitacji i odnowy biologicznej. 

Główne zastosowanie:
  • schorzenia neurologiczne (choroby nerwów obwodowych (nerwobóle, zapalenia wielonerwowe i splotów nerwowych, stany po urazach nerwów obwodowych, bóle międzyżebrowe, dyskopatia, lumbago), niesprawność u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, przy zespole Downa, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona (ustępuje drżenie rąk i nóg), stres, stany depresyjne)
  • schorzenia reumatologiczne (reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa u dorosłych i młodzieńcze, młodzieńcze przewlekłe zapalenie stawów i choroby układowe tkanki łącznej u dzieci, zapalenie skórnomięśniowe w wieku rozwojowym, choroba zwyrodnieniowa stawów , dna stawowa, reumatyzm tkanek miękkich (zespół bolesnego barku, "łokieć tenisisty", "łokieć golfisty", zapalenie ścięgna Achillesa)
  • stany pourazowe (obrzęki, uszkodzenia więzadeł, torebek stawowych, przykurcze stawowe, deformacje pourazowe, bóle mięśniowe i przykurcze, pielęgnacja stóp przy zniekształceniach, wady wrodzone oraz zaburzenia rozwoju narządów ruchu, porażenia wiotkie)
  • schorzenia laryngologiczne (bóle zatok czołowych, katary nosa, przytłumienie słuchu, świst i szumy w uszach)
  • schorzenia dermatologiczne (odleżyny, zaburzenia nerwicowe skóry i tkanki podskórnej w postaci znieczulicy bądź przeczulicy skóry na kończynach dolnych lub górnych)
  • schorzenia urologiczne (choroby prostaty, moczenie nocne)
  • schorzenia układu krążenia, przewodu pokarmowego, układu oddechowego
  • zaburzenia przemiany materii (nadwaga, otyłość)
  • schorzenia stomatologiczne (leczenie i zapobieganie chorób przyzębia, parodontoza)
  • rehabilitacja po mastektomii (rehabilitacja po odjęciu piersi przy raku sutka)
 
Aparat od lat jest stosowany w polskich i zagranicznych szpitalach i sanatoriach.
Jego używanie nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności, może być obsługiwany przez osoby nie przeszkolone do wykonywania masażu własnego ciała lub innej osoby.

AQUAVIBRON jest absolutnie bezpieczny w użyciu, jedynym wykorzystywanym w nim źródłem energii jest woda wodociągowa pod normalnym ciśnieniem.
Istotną zaletą aparatu jest możliwość wykonywania masażu zarówno w wodzie (np. w brodziku, wannie, basenie), jak i na sucho (na łóżku, krześle zabiegowym itp.)
 
 
Masaż odbywa się poprzez 10 różnych membran masujących wykonanych ze specjalnej gumy. Wykorzystuje się w nim drgania gumowej membrany spowodowane przepływającą pod normalnym ciśnieniem wodą. Efektem takiego masażu jest regeneracja tkanki, wzrost sprężystości mięśni, poprawa ruchliwości stawów.

Dane techniczne:
- ciężar 0,4 kg.
- długość węży przy aparacie: 1,5m.
- aparat może być instalowany do kranów o różnych kształtach i wymiarach o średnicy od 12 do 45 mm.
- aparat może pracować dowolnie długo bez konieczności stosowania przerw.
- częstotliwość drgań membrany, od bardzo delikatnych do bardzo silnych, można regulować kranem wodociągowym regulując ilość wody przepływającej do głowicy.
- zużycie wody: 1-5 l/min, w zależności od intensywności drgań.
- energia napędowa pod normalnym ciśnieniem użytkowym od 1 atmosfery wzwyż

Aparat polecamy do współpracy z Zamkniętym Obiegiem Wody (ZOW) - pozwala to na dużą oszczędność w zużyciu wody i na obniżenie kosztów zabiegu.
 
Wyposażenie:
 - głowica wibracyjna
 - dwa węże
 - tulejka z rozdzielaczem 
 - 10 membran gumowych (1 płaska z krążkiem, 2 płaska z kolcami, 3 jednokulkowa, 4 w kształcie smoczka, 5 grzebień dwurzędowy, 6 grzybek, 7 z gąbką, 8 grzebień trzyrzędowy, 9 pięciokulkowa, 10 stożkowa do akupresury)

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Aparat do masażu leczniczego Aquavibron

Aparat do masażu leczniczego Aquavibron

Aparat AQUAVIBRON to idealne urządzenie do masażu leczniczego. AQUAVIBRON zapewni Państwu zdrowie i dobre samopoczucie

Napisz opinię

projekt i wykonanie: szablony PrestaShop