Kategorie

Producenci

Ostatnio przeglądane

Lampa zabiegowa Primflex jezdna Zobacz większe

Lampa zabiegowa Primaled Flex jezdna

Primaflex to zaawansowana technologicznie lampa zabiegowa, gwarantująca doskonałą jakość oświetlenia pola operacyjnego.

Więcej szczegółów

3 985,20 zł

Dodaj do listy życzeń

Nowy

Więcej informacji

Primaflex to zaawansowana technologicznie lampa zabiegowa, gwarantująca doskonałą jakość oświetlenia pola operacyjnego. Jej zredukowane rozmiary i doskonałe parametry światła zapewniają komfortowe użytkowanie produktu. Lampa charakteryzuje się wysokim natężeniem światła, regulowaną temperaturą barwową oraz wysoką bezcieniowością, co pozwala na jej zastosowanie w szerokim zakresie specjalności medycznych. Lampa może być używana do każdego rodzaju badań jak i do zabiegów chirurgicznych.

 

Konstrukcja
Okrągła i ultra-płaski kształt sprawiają, że lampa jest ergonomiczna i nadaje się do każdego rodzaju zabiegów, od gabinetu lekarskiego po oddział intensywnej terapii.

 

Wybór kolorów
Jako pierwsza lampa z białym światłem LED, Primaflex wyposażona jest w czujnik temperatury barwowj (4500°-5000° K). Zmiana barwy świtała jest możliwa poprzez zastosowanie diod monochromatycznych co zapobiega łamaniu się barwy śwaitła na oświetlanym obszarze  Zastosowanie dwóch barw (K) zwiększa widoczność szczegółów i przystosowuje się do preferencji lekarza.


5000°K – 4500°K
Cyfrowy przycisk K na panelu przednim, umożliwia wybór pomiędzy dwiema różnymi temperaturami światła: 5000° K i 4500°K - bez zmiany natężenia światła.


System Ergo Spring
Ruchy ramieniem są wspomagane sprężyną skrętną, zapewnia to łatwość w ruchu i stabilność pozycjonowania lampy. PRIMAFLEX jest pierwszą lampą na ramieniu wspomaganą sprężyną równoważącą, co pozwala na bardzo płynne i łatwe ustawienie lampy. System Ergo Spring jest patentem stworzonym w centrum badań i rozwoju firmy RIMSA.


80.000 lux
Dzięki doświadczeniu zdobytemu w projektowaniu lamp operacyjnych, lampa PRIMAFLEX jest w stanie osiągnąć bardzo wysoką intensywność światła: 80,000 lux przy 0,5m przy temperaturze barwowej 4500°K i 5000°K, jest ona jedyną lampa zabiegową na świecie o takich parametrach.

 

Zimne światło
Obniżona emisja promieniowania IR dzięki zastosowanym diodom o niskiej mocy, zezwala na uzyskanie minimalnej emisji ciepła z korzyścią komfortu dla pacjenta i lekarza.

 

Regulacja intensywności światła
Intensywność światła można regulować w sześciu różnych poziomach za pomocą przycisków na przednim panelu. Intensywność światła może być również dostosowana do funkcji światła wewnętrznego (świtało otoczenia).

 

Światło bezcieniowe
Radialny układ soczewek i świetlówek o dużej średnicy (195mm) zezwalają na światło bezcieniowe i  trójwymiarowe.

 

Aseptyka
Gładki i zaokrąglony kształt i struktura czaszy ułatwiają czyszczenie i dezynfekcję lampy.

 

Światło wewnętrzne
Pierwsza na świecie lampa zabiegowa, łącząca w sobie zalety tradycyjnej skupionej wiązki oświetlania z unikatową funkcją oświetlenia rozproszonego.

 

50,000 godzin
Czasza lampy wykonana jest z  aluminium, co umożliwia wymianę ciepła, obniżenie temperatury pracy, a tym samym znacznie zwiększając żywotność poszczególnych diod - ponad 50.000 godzin. Dzięki temu koszty konserwacji praktycznie nie istnieją, co jest nie porównywalne z lampami halogenowymi.

 

Uchwyt sterylizowalny
Lampa zabiegowa wyposażona w wymienny uchwyt, który nadaje się do sterylizacji. Przy projektowaniu lampy położono duży naciska na aseptyczność.

 

Dane techniczne:

 

Oświetlenie Ec w odległości 0,5m (5.000°K) 86Klx
Oświetlenie Ec w odległości 0,5m (4.500°K) 80Klx
Temperatura barwowa   4500 /5.000° K
(CRI) (Colour Rendering Index) - współczynnik odwzorowania barwy 95 Ra
Średnica oświetlanego pola w odległości 50cm Ec (d10)  140 mm
Maksymalne promieniowanie 225 W/m2
Promieniowanie/naświetlenie  2,80mW/m2lx
Napięcie pierwotne zmienne (V) 80 ÷ 240
Napięcie wtórne stałe  24V
Częstotliwość 50/60Hz
Pobór mocy 21 VA
Kontrola oświetlenia 25 – 100% w sześciu krokach
Dyrektywa  2007/47/EWG
Standardy  IEC60601-2-41
Klasyfikacja (wg Dyrektywy Dot. Urządzeń Medycznych)   Klasa I
Waga 3,3kg 

 

 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Lampa zabiegowa Primaled Flex jezdna

Lampa zabiegowa Primaled Flex jezdna

Primaflex to zaawansowana technologicznie lampa zabiegowa, gwarantująca doskonałą jakość oświetlenia pola operacyjnego.

Napisz opinię

projekt i wykonanie: szablony PrestaShop